Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 lutego 2021 napisz DONOS@

Czerniawski to... „skok cywilizacyjny” Łomży

- To właśnie SLD udało się doprowadzić do tak licznych inwestycji w ostatnich latach w Łomży – mówił Krzysztof Gawkowski, sekretarz generalny Sojuszu Lewicy Demokratycznej, chwaląc prezydenta Mieczysława Czerniawskiego za „skok cywilizacyjny i jakościowy” miasta w ciągu ostatnich trzech lat. - Są prawdziwe efekty tego, że w mieście rządzimy – dodawał podkreślając, że „SLD chwali się Łomżą”. Działacze SLD zapowiadają przeprowadzenie szerokich ulicznych konsultacji z mieszkańcami, „aby ludzie mogli powiedzieć co im się podoba, co się nie podoba, co zostało zrobione zgodnie z obietnicami, a co nie”.

Sekretarz generalny SLD, w mieście był w sobotę. Najpierw spotkał się z prezydentem Czerniawskim, by m.in. zapytać go czy zamierza ubiegać się o drugą kadencję w ratuszu, później rozmawiał z działaczami miejskich struktur partii.
- Prezydent Czerniawski się zastanawia, czy wystartować w przyszłorocznych wyborach samorządowych – relacjonował Gawkowski swoją rozmowę z prezydentem Mieczysławem Czerniawskim. - Ostateczną odpowiedź ma dać na przełomie grudnia i stycznia, przy czym zapewnił, że jeśli zdecyduje się wystartować to tylko jako kandydat SLD. 
- Prezydent Czerniawski, jest oczywiście naszym numerem 1, ale mamy także innych ewentualnych  kandydatów i kandydatki na prezydenta miasta – mówił Krzysztof Gawkowski. 
Sekretarz generalny SLD mówił, że na spotkaniu z prezydentem ustalono także, że działacze miejskiego Sojuszu rozpoczną cykl spotkań z prezydentem aby porozmawiać o programie dla Łomży. 
Podkreślał, że partia liczy iż w przyszłorocznych wyborach samorządowych w mieście będzie miała „400% uzysk”, co jak wyjaśniał będzie oznaczało, że nie tylko prezydent będzie z SLD, ale partia będzie miała także co najmniej czterech swoich radnych w Radzie Miasta.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę