Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Pomoc drogowa na „opale”

Podczas kontroli ciężarowego volkswagena wykorzystywanego jako samochód pomocy drogowej funkcjonariusze łomżyńskiej Służby Celnej w jego baku zamiast napędowego ujawnili olej opałowy. - Pobrana ze zbiornika zatrzymanego w Kolnie samochodu próbka paliwa nie budziła wątpliwości – jej czerwony kolor wskazał, że w samochodzie jest olej opałowy – przekazuje Maciej Czarnecki rzecznik prasowy Izby Celnej w Białymstoku.

Wezwany na miejsce patrol policji wystawił kierowcy mandat w wysokości 200 zł za nielegalne użycie oleju opałowego do celów napędowych. Aktualnie Służba Celna sprawdza jak długo w pojeździe należącym do 48-letniego przedsiębiorcy z Kolna wykorzystywany był olej opałowy niezgodnie ze swoim przeznaczeniem. Funkcjonariusze ustalają również wysokość strat, jakie w wyniku tego nielegalnego procederu poniósł Skarb Państwa.

cz
pt, 04 października 2013 13:37
Data ostatniej edycji: pt, 04 października 2013 16:07:23

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę