Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Strzały w Łomży. Policjanci ścigali BMW z kontrabandą

- Policjanci oddali jeden, lub kilka strzałów – mówi Ewelina Szlesińska oficer prasowy Policji w Łomży relacjonując pościg jaki przed południem rozgrywał się w Łomży. - Policjanci strzelali w koła uciekającego BMW. Uciekiniera ostatecznie udało się zatrzymać w Kupiskach. Nikt z ludzi w zdarzeniu nie ucierpiał.

Wszystko miało zacząć się około godziny 10.20. Policyjny patrol w okolicy mostu Hubala chciał zatrzymać do kontroli BMW. Jak wyjaśnia  Szlesińska były podejrzenia, że mogą w nim być przewożone nielegalne papierosy. Kierowca nie zatrzymał się i zaczął uciekać. Policjanci ruszyli za nim. Strzały padły w okolicy ronda Lutosławskiego (przy ZUS) gdy BMW został przyblokowany przez policyjne radiowozy. Policjanci wybiegli z radiowozu i chcieli zatrzymać uciekiniera, ale ten gwałtownie ruszył na nich i znowu zaczął uciekać – opowiada policjantka na podstawie wstępnych ustaleń przebiegu zdarzenia. - Wtedy padł strzał, albo strzały w kierunku opony – podkreśla.
Policjanci przestrzelili tylne koło BMW. Samochód uciekał jednak dalej stanowiąc ogromne zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Na rondzie Kościuszki wjechał pod prąd i zderzył się z innym policyjnym radiowozem uszkadzając go, po czym pojechał w Wojska Polskiego i w Nowogrodzką. Tam – jak relacjonuje policjantka – jechał zygzakiem. W Kupiskach w okolicy sklepu policjanci ponownie usiłowali zablokować ociekające BMW. Wówczas kierowca porzucił pojazd i uciekał dale pieszo. Wtedy też został obezwładniony przez ścigających go funkcjonariuszy.
- Mężczyzna – 34-latek został przewieziony na Komendę. Trwają z nim czynności – mówi Ewelina Szlesińska. - W zatrzymanym BMW cały bagażnik, ale i tylna kanapa samochodu wypełnione są papierosami bez polskich znaków akcyzy.

200829104429.jpg
cz
pt, 04 października 2013 12:43
Data ostatniej edycji: pt, 04 października 2013 14:11:44

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę