Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Ukradł prawo jazdy i wypłacił z banku pieniądze

49-latek ukradł sąsiadowi prawo jazdy, a następnie na jego podstawie wypłacił z konta bankowego 16 tysięcy złotych. Zdarzenie miało miejsce w kwietniu bieżącego roku w jednej z miejscowości w gminie Nowe Piekuty. Złodziej wczoraj usłyszał zarzuty, do których ostatecznie się przyznał i chce dobrowolnie poddać się karze.

Jak podaje policja 49-latek ukradł prawo jazdy swojemu sąsiadowi z samochodu, gdy ten podwoził go do sklepu. Po kilku dniach wykorzystując duże podobieństwo do sąsiada wypłacił z jego konta bankowego 16 tysięcy złotych. Pokrzywdzony 50-latek o całej sytuacji poinformował wysokomazowieckich policjantów. Kryminalni w wyniku wnikliwej i żmudnej pracy wpadli na trop nieuczciwego sąsiada i go zatrzymali. Mężczyzna na początku nie przyznawał się do winy i twierdził, że nie wie o co chodzi zaprzeczając wszelkim zarzutom. Jednak zebrane w tej sprawie ustalenia jednoznacznie wskazywały, że to właśnie on okradł swojego sąsiada. Mężczyzna ostatecznie się przyznał i chce dobrowolnie poddać się karze.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę