Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Nastolatek z przeszłością

Policjanci z Łomży zatrzymali 17-latka podejrzewanego o kradzież z włamaniem. Okazało się, że chłopak poszukiwany był też przez sąd rodzinny.

Na przełomie kilku ostatnich dni września z pustego budynku w Łomży wyrywane i wynoszone były między innymi przewody instalacji elektrycznej, żeliwne drzwiczki od pieców kaflowych, blaty od kuchenek węglowych i inne przedmioty. Właściciel poniesione straty oszacował na około 3 tysiące złotych. Policjanci dotarli wczoraj do 17-latka, którego podejrzewali o dokonanie tych kradzieży z włamaniem. Chłopak przyznał się do przestępstwa i – jak przekazuje Ewelina Szlesińska, oficer prasowy KMP w Łomży  - wyraził chęć dobrowolnego poddania się karze. Dodatkowo okazało się, że 17-latek był też poszukiwany przez sąd rodzinny. Jeszcze wczoraj trafił do placówki opiekuńczo – wychowawczej.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę