Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Znowu będzie lało

Tomasz Siemieniuk dyżurny synoptyk z białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB ostrzega przed intensywnymi opadami deszczu jakie od wieczora nadciągną nad region. Padać ma przez dobę, i może spaść nawet 45 litrów wody na metr kwadratowy powierzchni.

Ostrzeżenie wydane jest dla całego województwa podlaskiego i ważne jest dziś od godz. 20:00  do jutra do godz. 20:00. Tomasz Siemieniuk przewiduje opady deszczu, okresami o natężeniu umiarkowanym i silnym. Prognozowana wysokość opadów od 25 mm do 35 mm, lokalnie 45 mm.
Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska synoptyk określił na 80%.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę