Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Plantacja w lesie pod Łomżą

Główne zdjęcie
fot. KMP Łomża

Nawet blisko dwa metry wysokości miały krzaki konopi indyjskich znalezione w lesie pod Łomżą. Drzewka należały do 19-latka. Dodatkowo, na strychu domów w którym mieszkał policjanci znaleźli także ponad 170 gramów suszącego się kwiatostanu konopi z których powstaje narkotyk marihuana. Leśną plantację i plantatora ujęto. Policyjne podejrzenia wzbudził nerwowo zachowujący się jeden z pasażerów samochodu zatrzymanego do kontroli.

fot. KMP Łomża
fot. KMP Łomża
fot. KMP Łomża
fot. KMP Łomża
fot. KMP Łomża
fot. KMP Łomża

Volkswagena do rutynowej kontroli policyjny patrol zatrzymał w sobotę tuż przed godziną 3 w nocy. Samochodem podróżowało trzech mężczyzn i  jeden z nich – 19-latek - na widok policjantów zaczął zachowywać się nerwowo. Po sprawdzeniu okazało się, że ma przy sobie dwie torebki strunowe z około 1,5 grama suszu – najprawdopodobniej marihuany, rurkę szklaną i torebkę strunową z amfetaminą. Okazało się, że to był dopiero początek odkryć. Na strychu domu w którym mieszka znaleziono 170 gramów suszonego kwiatostanu konopi, a w lesie nieopodal domu 5 pokaźnych rozmiarów krzewów konopi indyjskich.
Młody mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania, nielegalnej uprawy i przetwarzania środków odurzających. Grozi mu do 3 lat więzienia.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę