Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Nie trafiły na rynek

Główne zdjęcie
Fot. Izba Celna Białystok

250 litrów najprawdopodobniej odkażonego spirytusu technicznego, oraz ponad 3 tysięcy paczek przemycanych papierosów przejęli celnicy z Łomży. Wszystko znaleziono na trzech posesjach w Grajewie. W związku ze znaleziskami zatrzymano trzy osoby.

fot. KWP Białystok
fot. KWP Białystok

Jak podaje Maciej Czarnecki rzecznik Izby Skarbowej w Białymstoku z ustaleń Służby Celnej wynikało, że właściciele kilku nieruchomości w Grajewie mogą zajmować się obrotem nielegalnymi papierosami i alkoholem. W wyniku przeszukania trzech posesji, których właścicielami byli dwaj mężczyźni i kobieta, funkcjonariusze znaleźli ponad 3 tysiące paczek papierosów z białoruskimi znakami akcyzy oraz ponad 250 litrów alkoholu –  najprawdopodobniej odkażonego spirytusu technicznego. Celnicy zabezpieczyli znalezisko, a przeciwko osobom trudniącym się nielegalnym procederem wszczęli sprawy karne skarbowe. Grożą im wysokie grzywny i utrata nielegalnego towaru.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę