Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Kolejna mini plantacja konopi indyjskich

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Pięć pokaźnej wielkości - od 140 do 180 cm wysokości – krzaków konopi indyjskich znaleźli policjanci w jednym z domów pod Mały Płockiem. Plantacja należała do 21-latka, któremu teraz grozi kilka lat więzienia.

Policjanci do domu na terenie gminy Mały Płock weszli weszli po wcześniej uzyskanych informacjach o tym, że mieszkający tam 21-latek może posiadać środki odurzające. W trakcie przeszukania pomieszczeń znaleźli pięć dużych, rosnących w doniczkach krzewów konopi indyjskich. Krzewy miały od 140 do 180 cm wysokości.
Młody mężczyzna usłyszał już zarzut dotyczący nielegalnej uprawy konopi, do którego się przyznał. Kodeks karny za tego typu przestępstwo przewiduje karę do 3 lat więzienia. Uprawa konipi w Polsce jest nielegalna, bo z ususzonych liści powstaje narkotyk marihuana.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę