Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Zatrzymany za kradzieże rowerów

Główne zdjęcie
Jeden ze skradzionych przez złodzieja i odzyskanych przez policjantów rowerów. Fot. KWP Białystok

Policjanci zatrzymali 21 letniego mężczyznę, mieszkańca Łomży, podejrzewanego o serię kradzieży rowerów oraz 18-latka, który odpowiadał będzie za paserstwo. Funkcjonariusze odzyskali także dwa skradzione rowery, przy czym 21-latek w ciągu niespełna 3 miesięcy skradł ich w Łomży aż 14.

Do kradzieży rowerów na terenie Łomży dochodziło w okresie od czerwca do sierpnia tego roku. Jak podaje policja jednoślady znikały sprzed szkół, sklepów oraz klatek schodowych. Teraz zatrzymano 21-letniego mężczyznę, mieszkańca Łomży, podejrzewanego o te przestępstwa. Zdaniem policji winny jest on w sumie 14 kradzieży. Pokrzywdzeni swoje straty wycenili łącznie na ponad 9 tysięcy złotych. 
W ubiegłą sobotę mundurowi zatrzymali też 18 latka, któremu przedstawili zarzut paserstwa. Obaj mężczyźni za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę