Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Łomża stoi

Główne zdjęcie
Prace drogowe na ul Zjazd

Drogowcy rozpoczęli „szybki” remont ulicy Zjazd. Od rana frezowana jest nawierzchnia ulicy prowadzącej w kierunku mostu na Narwi i stanowiącej fragment prowadzącej przez miasto tranzytowej 61. W miejscu prac ruch odbywa się wahadłowo. Korek w Łomży ciężarówek ciągnie się daleko w ulicę Wojska Polskiego i Aleję Legionów, z drugiej strony stoi w Piątnicy. - W ciągu dwóch dni drogowcy powinni uporać się ze Zjazdem – mówi Arkadiusz Kułaga, dyrektor zlecającego prace MPGKiM. - Później jeszcze ci sami drogowcy będą pracować na Wojska Polskiego i ul. Szkolnej.

W tej chwili frezowany jest krótki odcinek ulicy Zjazd od ronda Kościuszki do okolic skrzyżowania z ulicą Zamiejską. To samo czeka także dłuższy odcinek ok. 600 metrów w rejonie stadionu miejskiego. 
Dyrektor Kułaga tłumaczy, że prace trzeba wykonać teraz, bo kolejnej zimy pofałdowana i popękana nawierzchnia już by nie wytrzymała. Remont będzie szybki, bo to tylko łatanie. Miasta nie stać na potrzebny i niestety bardzo kosztowny gruntowny remont rozjeżdżanych przez tiry ulic Zjazd i Wojska Polskiego. Na prowadzone nieco wcześniej prace na ul. Poznańskiej, teraz na Zjeździe i planowane na Wojska Polskiego i Szkolnej w sumie wydane będzie „tylko” około 400 tysięcy złotych.

210407125521.jpg
Foto: Prace drogowe na ul Zjazd
Foto: Ruch wahadłowy na ul. Zjazd
Foto: Prace drogowe na ul Zjazd
Foto: Prace drogowe na ul Zjazd
Foto: Prace drogowe na ul Zjazd
Foto: Prace drogowe na ul Zjazd
Foto: Ruch wahadłowy na ul. Zjazd
Foto: Ruch wahadłowy na ul. Zjazd
Foto: Ruch wahadłowy na ul. Zjazd
Foto: Utrudniony przejazd przez rondo na pl. Kościuszki

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę