Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 14 czerwca 2021 napisz DONOS@

Upał w mieście...

Słupek rtęci w środę w Łomży pokazywał nawet 34°C w cieniu. Ci którzy mogli nawet w samym środku dnia szukali ochłody w wodzie. Na kąpielisku nad Narwią, w basenie i fontannie na dawnej strzelnicy na osiedlu Konstytucji 3 Maja i na Starym Rynku, gdzie rozstawiono strażacką kurtynę wodną, z uciech wodnych korzystały nie tylko dzieci. Niemalże w samo południe chłodzących się łomżan podpatrywał Marek Maliszewski. Z prognoz meteorologicznych wynika, że w Łomży upalnie ma być jeszcze w czwartek i piątek, choć wówczas mogą pojawić się burze także z gradem.

Magdalena Pękala synoptyk dyżurny z białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB  prognozuje, że w czwartek w ciągu dnia temperatura maksymalna w regionie wyniesie od 33°C do 34°C.
W nocy z czwartku na piątek na zachodzie i północy województwa zachmurzenie początkowo małe i umiarkowane będzie wzrastało do dużego i tu miejscami możliwe są przelotne opady deszczu oraz burze, lokalnie z gradem. Prognozowana wysokość opadów w czasie burz do 20 litrów na metr kwadratowy. Wiatr z kierunków południowych, w czasie burz w porywach do 70 km/h.
W piątek w dzień zachmurzenie umiarkowane i duże. Miejscami przelotne opady deszczu i burze, lokalnie z gradem. Prognozowana wysokość opadów w czasie burz do 30 litrów. Temperatura maksymalna od 27°C na północy do 31°C na południu województwa. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków zmieniających się, w czasie burz w porywach do 80 km/h.

210521023159.jpg
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę