Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Pożar po burzy

Uderzenie pioruna było przyczyną pożaru jaki wybuchł w Jeziorku Nowym. Tuż przed godziną 10. zapaliła się tam duża obora. Ma miejscu z pożarem walczyło osiem jednostek zawodowej i ochotniczej straży pożarnej. Na szczęście nic się nie stało ludziom ani zwierzętom trzymanym w gospodarstwie. Jeszcze zanim strażacy dotarli na miejsce rolnik zdołał wyprowadzić z płonącego budynku wszystkie zwierzęta.

Gdy strażacy dotarli na miejsce płonęła więźba dachowa murowanego budynku krytego blachą. Więźby nie udało się uratować mimo, że na miejscu zjawiło się aż 33 strażaków. Ratownikom udało się natomiast powstrzymać rozprzestrzenianie się ognia zarówno w tym budynku, jak i uchronić sąsiadującą z nim stodołę w której rolnik zgromadził słomę i siano.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę