Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Wypadkowy poniedziałek

Dwie osoby trafiły do szpitala po zderzeniu samochodów w Kisielnicy na krajowej 61. Do wypadku doszło około 8.30. Uczestniczyły w nim dwa samochody osobowe i ciągnik siodłowy. Do szpitala karetki zabrały kierowców osobówek. Droga jest całkowicie zablokowana, ale policjanci już zorganizowali objazd. To już kolejne dzisiejsze zdarzenie drogowe na „61”. Około 7.00 ciężarowe volvo zderzyło się z osobową skodą fabia przy Rondzie Kościuszki.

Na razie nie wiadomo w jaki stanie są osoby zabrane do szpitala po wypadku w Kisielnicy. Jak przekazują świadkowie samochody jechały w kierunku Stawisk i zaraz za skrzyżowaniem z drogą na Kolno zatrzymał się tir po czym osobowe renault clio uderzył w jego tył, a w tył clio uderzył vw polo. Uderzenie było na tyle silne, że jeden z samochodów osobowych obrócił się i zatrzymał się na przeciwległym pasie jezdni.
Policjanci podają, że zabrani do szpitala kierowcy osobówek, po badaniach zostali zwolnieni do domu.

Podczas wcześniejszego wypadku w Łomży nikt nie ucierpiał. Do tego zderzenia miał doprowadzić kierowca skody, który prawdopodobnie nie zachowując należytej ostrożności wjeżdżając na rondo, uderzył w bok ciężarówki.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę