Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 25 lutego 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Serek Mlekpolu nagrodzony

Serek "Łaciaty naturalny" z grajewskiego Mlekpolu otrzymał Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich. To prestiżowa nagroda, ponieważ co roku do konkursu zgłaszanych jest ponad 500 produktów, które oceniają specjaliści biorący pod uwagą przede wszystkim nowoczesność, innowacyjność, a także metody wytworzenia produktu.

Złote Medale są najcenniejszą nagrodą przyznawaną przez Międzynarodowe Targi Poznańskie. W tym roku jury przyznało ich w sumie 39, w tym 27 w ramach POLAGRA FOOD. Ich wręczenie odbędzie się 23 września.

Nagrodzony serek Mlekpolu to nowość wytwarzana od kilku miesięcy na jednej z najnowocześniejszych linii produkcyjnych w Polsce. Nie zawiera żadnych konserwantów ani sztucznych barwników.

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę