Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 22 czerwca 2021 napisz DONOS@

Idą burze z gradem

Główne zdjęcie
Fot. archiwum

Maciej Maciejewski dyżurny synoptyk z białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB ostrzega przed nadciągającymi nad region burzami z gradem. Synoptyk zagrożeniu nadał pierwszy w trzystopniowej skali stopień, ale prognozuje, że lokalnie może spaść nawet do 30 litrów wody na metr kwadratowy, a wiatr w porywach może osiągnąć do 75 km/h.

Zgodnie z wydanym ostrzeżeniem przez obszar województwa podlaskiego począwszy od godziny 11:30 do godz. 22:00 z zachodu na wschód będzie się przemieszczała strefa burz, lokalnie z opadami gradu, podczas których opady deszczu wyniosą od 10 mm do 20 mm, lokalnie do 30 mm, a wiatr osiągnie w porywach od 65 km/h do 75 km/h.
Według synoptyka prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska wynosi 90%.

210618123923.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę