Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Szefowa Rady Nadzorczej PPŁ odeszła

Główne zdjęcie
Dr Krystyna Leszczewska

Dr Krystyna Leszczewska nie jest już przewodniczącą Rady Nadzorczej miejskiej spółki Park Przemysłowy Łomża. Choć z zasiadania w trzyosobowej Radzie Nadzorczej tej najmłodszej i najbardziej kontrowersyjnej z miejskich spółek zrezygnowała jeszcze na początku czerwca dopiero dziś ratusz oficjalnie potwierdził tę informację. - Skład Rady Nadzorczej PPŁ Sp. z o.o. zostanie uzupełniony na przełomie lipca i sierpnia br – podaje Łukasz Czech potwierdzając nasze wcześniejsze informacje.

Dr Krystyna Leszczewska to prorektor ds. dydaktyki i spraw studenckich Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. Do Rady Nadzorczej miejskiej spółki została powołana pod koniec 2012 roku, właśnie jako przedstawicielka tej uczelni, z którą Park Przemysłowy Łomża ma ścisłe współpracować.  
- Pani dr Krystyna Leszczewska zrezygnowała z zasiadania w Radzie Nadzorczej spółki Park Przemysłowy Łomża na początku czerwca br. Swoją decyzję motywowała dużą ilością zadań realizowanych w pracy zawodowej i licznymi obowiązkami związanymi z pracą naukową – przekazał Łukasz Czech z ratusza.

Poza doktor Leszczewską w Radzie Nadzorczej PPŁ zasiadają dr Mariola Grzybowska - Brzezińska zgłoszona przez rektora Wyższej Szkoły Agrobiznesu w Łomży oraz Wojciech Adam Macieboch”, który swoją kandydaturę na członka rady nadzorczej sam zgłosił prezydentowi miasta w grudniu 2012 roku, czyli w chwili gdy była powoływana Rada.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę