Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Pożar w MPECu

Pożar wybuchł ok. 15.30 na remontowanym od kilku dni przez prywatną firmę dachu Zakładu Ekspolatacji Sieci i Węzłów MPEC, Piękna 9. Wszystko wskazuje na to, że jego bezpośrednią przyczyną było zapalenie się ocieplenia remotowanego dachu wskutek wcześniejszego podgrzewania lepiku.

Musiało to się wcześniej tlić  kilka godzin i ogień buchnął w momencie, kiedy pracowników zarówno firmy remontowej jak i MPEC już nie było. Płomień buchał na jakieś 1,5 metra.  Gaszenie utrudnia wiatr, brak wody - w okolicy nie ma żadnych hydrantów i przede wszystkim to, że pali się pod już położonym, blaszanym dachem. W tym momencie - 16.25 strażacy próbują zrywać blachę, żeby dostać się do źródła ognia. W akcji biorą udział trzy wozy bojowe z Łomży i Piątnicy, jest też wóż dowodzenia.

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę