Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Złodzieje „pożyczali” samochody

Główne zdjęcie
Jeden z „pożyczonych” samochodów

Policjanci z Kolna zatrzymali 17. i 16-latka, którzy wykorzystując fakt pozostawienia kluczyków w stacyjce samochodów, na krótko je „pożyczali”. Skorzystali z dwóch samochodów, które po przejażdżce, całe poobijane, porzucili w okolicy Kolna.

O trzech podobnych zgłoszenia dotyczących kradzieży samochodów policjanci zostali poinformowali wczoraj wczesnym rankiem. Jak podaje oficer prasowy KPP w Kolnie już po dwóch godzinach od zgłoszenia mundurowi ustalili i zatrzymali dwóch młodych chłopaków. Okazało się, że 16. i 17-latek wykorzystując to, że w otwartych samochodach ich właściciele zostawiali kluczyki w stacyjkach, dokonywali ich krótkotrwałego użycia. W pierwszym przypadku po dostaniu się do środka volkswagena passata, zostali spłoszeni przez przechodzącą osobę. Natomiast kolejne dwa samochody po przejażdżce, całe poobijane zostały przez nich porzucone na terenie gminy Kolno. W pojazdach stwierdzono m.in. wgniecione błotniki, drzwi i porysowaną powłokę lakierniczą. 
Zatrzymani młodzi ludzie przyznali się do popełnionego zarzucanych im czynów. Obaj mają odpowiadać przed sądem, przy czym młodszy ze złodziei przed sądem rodzinnym.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę