Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 17 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Bez pracy

- W czerwcu 2013 roku pracę podjęło 282 bezrobotnych, tj. o 63 mniej niż w ubiegłym miesiącu – podał Powiatowy Urząd Pracy w Łomży w comiesięcznym komunikacie o stanie bezrobocia w Łomży i najbliższej okolicy. Na koniec czerwca w rejestrach zatrudniaka figurowało 6122 osoby bezrobotnych czyli o 245 mniej niż miesiąc wcześniej.

Przez cały czerwiec do Powiatowego Urzędu Pracy w Łomży zgłosiło się 374 bezrobotnych, w tym 292 nie posiadało prawa do zasiłku. W tym samym czasie w wpłynęło 113 ofert pracy, w tym oferty pracy subsydiowanej stanowiły 34,5%. 

Bezrobotni z miasta Łomży stanowili 61,3% wszystkich zarejestrowanych osób w urzędzie i było ich 3750. Stopa bezrobocia w mieście  wyniosła 15,5%, a dla powiatu łomżyńskiego – 12,4%.

Jak podaje urząd zanotowany spadek poziomu bezrobocia związany jest m.in. z aktywizacją blisko 150 bezrobotnych w ramach aktywnych form oraz  nie potwierdzeniem gotowości do pracy przez 146 osób i dobrowolnej rezygnacji ze statusu bezrobotnego przez kolejnych 67.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę