Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Zostawili rannego kolegę. Zmarł.

Główne zdjęcie
Samochód z którego klapy bagażnika spadł 39-latek (fot. KWP Białystok)

Dwaj mieszkańcy Zambrowa usłyszeli zarzuty nieudzielenia pomocy swojemu koledze, który został ranny w zdarzeniu drogowym i trafili do tymczasowego aresztu. 39-latek najpierw stanął na klapie bagażnika jadącego volkswagena golfa typu cabrio, a gdy kierowca wykonał kilka gwałtownych ruchów kierownicą spadł na betonowe podłoże doznając urazu głowy. Kierowca samochodu i inny pasażer odjechali z miejsca wypadku nie udzielając pomocy nieprzytomnemu koledze.

Jak podaje oficer prasowy KPP w Wysokiem Mazowieckiem w poniedziałek około godziny 10.40  na parkingu  stacji paliw w Jabłonce Kościelnej wysokomazowieccy policjanci znaleźli leżącego, nieprzytomnego  mężczyznę. Na miejsce  natychmiast wezwano pomoc medyczną. Niestety mężczyzna zmarł na pokładzie śmigłowca lotniczego pogotowia ratunkowego. Wysokomazowieccy policjanci ustalili dane personalne poszkodowanego. Okazał się nim 39-letni mieszkaniec Zambrowa. W trakcie dalszych  czynności operacyjnych  kryminalni ustalili, że zmarły mężczyzna, feralnego dnia poruszał się samochodem typu kabriolet  z dwoma innymi mężczyznami. Z dalszych ustaleń wynikało, że dwaj  koledzy 39-latka, to najprawdopodobniej  mieszkańcy Zambrowa. Policjanci  odnaleźli  i zabezpieczyli volkswagena golfa, który brał udział w zdarzeniu. Na podstawie zabranych informacji ustalono i zatrzymano dwóch mężczyzn w wieku 34 i 40 lat, podejrzewanych o związek z wypadkiem.  W trakcie dalszych czynności policjanci ustalili, że zmarły 39-latek tuż przed zdarzeniem wszedł na klapę bagażnika z tyłu kabrioletu. W tym czasie siedzący za kierownicą golfa 34-latek gwałtownie wykonał nagły skręt w prawo, a następnie w lewo, w wyniku czego stojący na klapie samochodu mężczyzna spadł na betonowe podłoże doznając urazu głowy.  Następnie kierowca  wraz z pasażerem odjechali z miejsca wypadku nie udzielając pomocy poszkodowanemu. Wczoraj na wniosek Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem  miejscowy sąd zastosował wobec obu mężczyzn środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres dwóch miesięcy.  Grozi im nawet do 8 lat  pozbawienia wolności.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę