Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Donieśli ulgi

„Najemcy lokali w hali targowej na Starym Rynku otrzymali dzisiaj faktury korygujące z informacją o obniżce czynszów za najem lokali od 1 czerwca 2013 r.” - poinformowała Anna Sobocińska, rzeczniczka prezydenta w odpowiedzi na nasz wczorajszy artykuł „Niepewne losy hali targowej i obawy kupców”. Napisaliśmy, że mimo ogłoszonej w poniedziałek w mediach informacji oo obniżeniu czynszu kupcy z hali jeszcze wczoraj nie mieli żadnej oficjalnej informacji na ten temat, ani odpowiedzi na petycję do prezydenta Czerniawskiego, którą podpisało 30 przedsiębiorców.

- Zgodnie z decyzją Prezydenta Miasta Łomży, opłaty zostały zmniejszone o 50 procent – podaje Sobocińska. - Obowiązywać będą na czas trwania remontu odcinków ulic przyległych do Starego Rynku. 

Ratusz zapowiada, że wkrótce najemcy otrzymają też stosowne aneksy do umów na najem lokali. 

zobacz: „Niepewne losy hali targowej i obawy kupców”


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę