Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Paliwa nasze najdroższe...

Paliwa w województwie podlaskim są najdroższe w Polsce wynika z danych Polskiej Izby Paliw Płynnych (PIPP) na które powołuje się dziennik Rzeczpospolita. Wczorajsze ceny oleju napędowego i benzyny Pb 95 były u nas o kilka, a nawet kilkanaście groszy wyższe niż średnio w kraju.

Według Polskiej Izby Paliw Płynnych (PIPP) najtaniej było w województwie opolskim, gdzie olej napędowy średnio kosztował wczoraj 5,33 zł czyli o 3 grosze taniej niż przed tygodniem. „Najbardziej zdzierają dystrybutorzy w woj. podlaskim – gdzie trzeba było za litr diesla zapłacić 5,44 zł, czyli o grosz drożej niż tydzień wcześniej. Benzynę Pb 95 najtaniej można było zatankować w województwie lubelskim, po 5,40 zł (o grosz drożej niż 7 dni wcześniej); najdrożej znów w podlaskim – po 5,46 zł, o 2 grosze więcej niż 7 czerwca” - czytamy w Rzeczpospolitej.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę