Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 13 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Slalom Łomża

Główne zdjęcie
Al. Legionów

Kilka dni temu informowaliśmy o długo za długo stojących słupkach na środku ul. Poznańskiej, teraz czytelnicy informują, że podobnie przeciąga się także łatanie dziury na Alei Legionów w samym środku Łomży. Słupek ostrzegawczy przed wpadnięciem w dziurę kilka dni temu ustawiono także na niedawno remontowanym odcinku Alei Piłsudskiego przy torach kolejowych. Także tu zapadła się studzienka.

Al. Legionów
Al. Legionów
Al. Piłsudskiego
Al. Piłsudskiego

To kolejny dowódy na to, że z wyremontowanymi niedawno ulicami miejskimi jest coś nie tak. Łukasz Czech z ratusza mówi, że zapadająca się studzienka na Piłsudskiego ma być naprawiona w ramach gwarancji. Póki co nie wyjaśniła się jeszcze kwestia kto zapłaci za remont zapadającej Sikorskiego - „dołek” w asfalcie na przejściu dla pieszych w okolicy ronda przy ZUS. Okazuje się, że w pobliżu prace wykonywały ekipy miejskiego MPWiK i być może to uboczny efekt.

zobacz:
Zapada się nowa Sikorskiego
Poznańska z przeszkodą... przez całe tygodnie

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę