Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Pijany kierowca spowodował wypadek

Pijany 41–latek kierujący volkswagenem bora zderzył się z motorowerem, którym jechali dwaj 13-letni chłopcy. Jeden z nich z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Do wypadku doszło wczoraj, po godzinie 20. na trasie Słucz–Wiązownica w gminie Radziłów. 41-latek kierował samochodem nie posiadając do tego uprawnień, a jego auto nie było dopuszczone do ruchu – nie miało badań diagnostycznych ani nie było ubezpieczone.

Jak poinformowała policja, ze wstępnych ustaleń wynika, że 41–letni kierujący volkswagenem bora skręcając w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu motorowerem 13-latkowi, który podróżował ze swoim kolegą. Doszło do zderzenia, w wyniku którego chłopiec kierujący motorowerem z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Jego pasażerowi na szczęście nic się nie stało. Ustalono, że 13-latek nie posiadał karty motorowerowej. Sprawca wypadku odjechał z miejsca zdarzenia. Został zatrzymany przez policjantów, w stodole na swojej posesji. Okazało się, że mężczyzna był nietrzeźwy. Badanie wykazało ponad promil alkoholu w jego organizmie. Dodatkowo wyszło na jaw, że kierował samochodem nie mając do tego uprawnień. Ponadto jego auto nie było dopuszczone do ruchu – nie miało badań diagnostycznych ani nie było ubezpieczone. Teraz 41-latek za swoje nieodpowiedzialne postępowanie odpowie przez sądem.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę