Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Więcej dotacji europejskich

1 mld 88 mln euro ma otrzymać województwo podlaskie na program regionalny na lata 2014-2020. Elżbieta Bieńkowska, minister rozwoju regionalnego przedstawiła oficjalną propozycję podziału pieniędzy, które Polska ma otrzymać w nowej perspektywie finansowej Unii Europejskiej z unijnej polityki regionalnej. Utrzymany ma być także adresowany do najbiedniejszych województw program Polska Wschodnia na który wstępnie zapisano 1 mld 713,1 euro.

Zgodnie z zapisami projektu Umowy Partnerstwa, na realizację 15 regionalnych programów zostanie przeznaczone ok. 60 proc. funduszy strukturalnych (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego i Europejski Fundusz Społeczny) dla tej kategorii regionów. 
Pieniądze mają być podzielone przede wszystkim na wzrost konkurencyjności gospodarki, podnoszenie sprawności państwa i poprawa spójności społeczno- terytorialnej.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę