Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

Kolega wbił koledze ze szkoły śrubokręt pod żebro

Dwóch uczniów klasy trzeciej Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących przy ul. Zielonej pobiło się krwawo podczas przerwy. W trakcie jeden z 19-latków wyciągnął nagle śrubokręt i wbił go koledze pod żebro. Karetka rannego zabrała do szpitala, a policja zatrzymała napastnika.

Jak informuje Krzysztof Pilcicki oficer prasowy policji w Łomży w szkole doszło do nieporozumienia pomiędzy dwoma dorosłymi już chłopakami, a sprzeczka przerodziła się bójkę. Na razie nie są znane dokładne okoliczności zdarzenia. Wiadomo jedynie, że w trakcie szarpaniny jeden wbił drugiemu śrubokręt.
- Na miejscu policjanci wyjaśniają to zdarzenie – mówi Pilcicki dodając, że policję o krwawej bójce poinformował dyżurny pogotowia ratunkowego.         
Rannego 19-latka odwiozła do szpitala karetka pogotowia. Drugiego 19-latka do wyjaśnienia zajścia zatrzymali policjanci.
Jak twierdzą świadkowie bójki, między chłopakami trwały od dawna nieprzyjemne zatargi.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę