Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@

Zginął w wypadku

W wyniku tragicznego wypadku zginął 20-letni kierowca mercedesa. Młody mężczyzna pechowo wyprzedzał dwoje rowerzystów i zjechał do rowu. Pomimo udzielonej pomocy lekarskiej, zmarł w szpitalu.

Do wypadku doszło w środę po 20.30 na trasie relacji Zambrów – Tabędz, w rejonie miejscowości Nowe Zakrzewo. 20-letni kierowca mercedesa jadąc w kierunku Zambrowa wyprzedzał dwoje rowerzystów, ale wykonując manewr najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do rowu, gdzie samochód uderzył w znajdujące się tam betonowe elementy budowlane. W wyniku wypadku młody mężczyzna ranny trafił do szpitala. Niestety, tam pomimo udzielonej pomocy lekarskiej zmarł. Teraz przyczyny i szczegółowe okoliczności tragicznego zdarzenia ustalają policjanci z Zambrowa.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę