Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Nieletni złomiarz

Policjanci ustalili i zatrzymali 17-latka, który z budowy przy Starym Rynku ukradł dwie giętarki do blachy oraz złom warte ponad 1200 zł. Młody łomżanin za swoje postępowanie odpowie przed sądem dla nieletnich.

Jak podaje policja do kradzieży doszło w połowie miesiąca. Sprawca z terenu budowy tuż przy Starym Rynku, po uprzednim zerwaniu kłódki z łańcuchem z bramy wjazdowej, ukradł dwie giętarki do blachy produkcji rzemieślniczej powodując straty w wysokości 500 zł na szkodę firmy budowlanej, oraz złom w postaci metalowych rur, blachy, aluminium o wartości około 700 złotych na szkodę właściciela budynku.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę