Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 29 lutego 2024 napisz DONOS@

Kolejny diler w areszcie

Główne zdjęcie
Narkotyki znalezione w mieszkaniu 25-latak z Łomży. Fot. KMP Łomża

Policjanci zatrzymali w Łomży 25-latka, u którego w mieszkaniu znaleziono blisko 90 gramów amfetaminy. Sąd Rejonowy w Łomży na wniosek Prokuratora zastosował wobec młodego mieszkańca miasta środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres trzech miesięcy.

Jak ujawnia policja w ubiegłą środę, w godzinach popołudniowych funkcjonariusze Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Łomży, weszli do jednego z mieszkań na terenie miasta. Z ustaleń mundurowych wynikało, że mieszkający tam 25-latek może posiadać narkotyki. Mężczyzna był już wcześniej karany za podobne przestępstwo. W przeszukiwanych pomieszczeniach mieszkalnych i gospodarczych funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli 129 torebek foliowych z zawartością blisko 90 gramów amfetaminy. 25-latek trafił do do aresztu.

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę