Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Mina przeciwpancerna na sprzedaż

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Niecodzienne zdarzenie ze Szczuczyna opisują policjanci. Wczoraj jedna z mieszkanek ze starą miną przeciwpancerną w reklamówce chodziła po miasteczku szukając na nią nabywcy. Okazało się, że sprzedaż miny wcale nie jest łatwa. Ostatecznie musiał wrócić do domu, gdzie po minę przyjechali zawiadomieni przez przerażonych mieszkańców policjanci.

Jak relacjonują policjanci wczoraj do ich posterunku w Szczuczynie zgłosił się mężczyzna i  powiadomił, że po mieście spaceruje kobieta z reklamówką, w której znajduje się przedmiot przypominający ładunek wybuchowy. Funkcjonariusze po ustaleniu tożsamości kobiety pojechali do miejsca jej zamieszkania. Tam zastali właścicielkę posesji wraz z mężem. Okazało się że na podwórku, przed ich domem leżała mina przeciwpancerna z czasów II wojny światowej. Mężczyzna tłumaczył policjantom, że wybrał się na ryby w okolice poligonu i tam znalazł minę. Z uwagi na fakt, że interesują go przedmioty pochodzące z tego okresu - znalezisko zabrał do domu. Żona zaś udając się na skup złomu by sprzedać inne przedmioty postanowiła pozbyć się także i tego znaleziska. Żaden jednak ze skupujących złom nie chciał jej kupić więc kobieta razem z niecodziennym „towarem” wróciła do domu. Policjanci zabezpieczyli ładunek do czas przyjazdu funkcjonariuszy z jednostki wojskowej w Orzyszu.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę