Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

W ARiMR pracują dłużej

Od 13 do 15 maja biura powiatowe Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa będą czynne dłużej niż zwykle. W województwie podlaskim już od dziś pracują od 6.00 do 22.00. W ten sposób Agencja chce umożliwić wszystkim rolnikom złożenie wniosków o przyznanie tegorocznych dopłat bezpośrednich, wsparcia ONW i płatności rolnośrodowiskowych do 15 maja, a więc środy.

Tylko złożenie wniosku w terminie gwarantuje, że rolnik może otrzymać dopłaty w pełnej wysokości. Wnioski będzie można też składać do 10 czerwca, ale za każdy roboczy dzień opóźnienia dopłaty będą obniżone o 1% .  

Wnioski o przyznanie dopłat bezpośrednich, wsparcia ONW i płatności rolnośrodowiskowych za 2013 rok można składać osobiście w swoim biurze powiatowym ARiMR, wysłać rejestrowaną przesyłką pocztową - wówczas o dotrzymaniu terminu decyduje data nadania widniejąca na stemplu pocztowym. Wnioski można także dostarczyć za pośrednictwem Internetu, dzięki specjalnej aplikacji umieszczonej na portalu internetowym ARiMR.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę