Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Wypadek autobusu szkolnego

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Dwie kobiety trafiały do szpitala po wypadku opla astry i autobusu szkolnego. Obie jechały osobówką. Aby wydobyć z niej ranną w głowę 70-latkę wezwani na miejsce strażacy musieli rozcinać samochód. Dzieciom przewożonym w autobusie nic się nie stało.

Do wypadku doszło wczoraj rano na drodze wojewódzkiej 647 w okolicy Skrody Małej w gminie Stawiski. Autobusem do szkoły w Kolnie jechało 15. dzieci. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 42-letni kierowca szkolnego autokaru wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, najprawdopodobniej wymusił pierwszeństwo przejazdu 33-letniej kierującej oplem.
Po wypadku wszystkie dzieci samodzielnie opuściły autobus. Przybyły na miejsce lekarz, który przebadał dzieci w obecności rodziców, nie stwierdził u żadnego z nich obrażeń zagrażających życiu i wymagających hospitalizacji.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę