Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Do wieczora przyjemnie, później sporo popada, a nawet zagrzmi

Dziś termometry w Łomży mają wskazać 18°C. Przez większość dnia będzie ciepło i przyjemnie. Synoptycy zapowiadają w województwie podlaskim zachmurzenie małe i umiarkowane po południu wzrastające do dużego. Wieczorem na południu i w centrum województwa możliwe są przelotne opady deszczu. Później deszczu będzie znacznie więcej. W nocy w regionie może spaść od 7 do 20 litrów wody na metr kwadratowy, a jutro nawet do 10 do 25 litrów.

Jak wskazują numeryczne mapy pogody w Łomży deszcz może zacząć padać około godziny 19.00 i padał będzie niemalże nieprzerwanie do sobotniego południa.

Tymczasem Wiesław Winnicki synoptyk dyżurny białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB prognozuje w nocy okresami opady deszczu, miejscami o umiarkowanym a lokalnie silnym natężeniu. Prognozowana wysokość opadów od 7 mm do 20 mm. Jutro w dzień ma być podobnie. Wystąpią opady deszczu, miejscami o umiarkowanym, a lokalnie silnym natężeniu, przy czym w centrum i na południu województwa lokalnie także możliwe burze. Prognozowana wysokość opadów w piątek wynosi od 10 mm do 25 mm.
Temperatura minimalna w nocy ok. 9°C, a jutro w ciągu dnia maksymalna do 15°C.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę