Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Bandera marynarki wojennej nad łomżyńskim portem

Podniesieniem bandery czyli polskiej biało-czerwonej flagi z godłem, zainaugurował działalność port rzeczny na Narwi w Łomży. Banderę na maszt wspólnie wciągali Mirosława Kluczek, wiceprezydent Łomży i Sławomir Grygo, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, placówki, która zarządza portem i bulwarami. Podczas gali banderowej wciągnięto także bandery, proporce i flagi międzynarodowego kodu sygnałowego. - Jest to układ wielkiej gali banderowej przyjętej w Rzeczpospolitej Polskiej w marynarce wojennej – mówi kapitan Ryszard Nawrocki, kierownik portu w Łomży. - Mam sentyment do marynarki wojennej, bo tam służyłem przez parę lat.

W skromnej uroczystości w środowy poranek brało udział zaledwie kilka osób – niemal sami pracownicy portu i kierownictwo MOSiR.
- Oficjalnie dziś startujemy. Port jest od teraz do dyspozycji mieszkańców – mówi Sławomir Grygo, dyrektor MOSiR. - Można już np. wypożyczyć kajak i popływać po Narwi. Godzina kosztuje 7 zł, a cały dzień 30 zł.
U nabrzeża portu zacumowała także „Bona”. To statek należący do jednego z mieszkańców Łomży, który od kilku lat pływa po Narwi. Na razie „Bona” w łomżyńskim porcie cumuje bezpłatnie, ale docelowo za tę usługę ma być pobierana opłata.

zobacz: Długa majówka w Łomży i na bulwarze nad Narwią

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę