Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Zaginął 19-letni Piotrek

Główne zdjęcie
Zaginiony Piotr Godlewski

Policjanci szukają zaginionego 19-letniego mieszkańca wsi Borawskie w gminie Jedwabne. Mężczyzna wyszedł z domu w środę (24 kwietnia 2013 roku) około godziny 20:30 i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Zaginiony to Piotr Godlewski. Młody mężczyzna ma 181 cm wzrostu, 91 kg wagi, jest szczupłej budowy ciała, włosy krótkie czarne proste, oczy niebieskie, twarz owalną nos duży, uszy przylegające małe, uzębienie pełne.
W chwili zaginięcia ubrany był w robocze spodnie dżinsowe koloru niebieskiego, buty filcowe, sweter rozpinany koloru ciemno zielonego i niebieską czapkę z daszkiem. 

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Miejską Policji w Łomży pod numerem telefonu /86/ 4741212 lub z najbliższą jednostką Policji telefon 997, bądź komórkowy 112.

210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę