Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Wędkarska brać

- Trzeba być uniwersalnym wędkarzem. To jest klucz do sukcesu – mówił Marek Pyszyński. To jeden z prelegentów ostatnich warsztatów wędkarskich zorganizowane przez Portal Wędkarska Brać. Tym razem mówiono o tajnikach łowisk jakie można znaleźć na dzikiej jeszcze Narwi, wskazywano przynęty, które są najskuteczniejsze oraz w jakich sytuacjach należy ich używać.

Rafał Krasucki
Rafał Krasucki
Marek Pyszyński
Marek Pyszyński

Spotkanie otworzył Rafał Krasucki, który wyjaśnił jak powinno się szukać: przykos, ostróg, śródrzecznych raf, rynien i głębokich dołów. Prezentował techniki spinningowe oraz ciekawe przynęty np: ołówek. To przynęta opracowana przez polskiego lurebildera: Roberta Hamera. Skutecznie wabi bolenie „chlapiąc” podczas szybkiego prowadzenia.

Marek Pyszyński jako doświadczony wędkarz oraz utytułowany zawodnik sportu wędkowego zaprezentował potężną kolekcję przynęt oraz wędzisk spinningowych, które pomagają mu w wygrywaniu zawodów wędkarskich. 
- Trzeba umieć czytać wodę, próbować obławiać łowiska różnymi przynętami. To bardzo skuteczne, tylko należy to robić umiejętnie – wspominał wędkarz.

Sobotnie warsztaty zakończyły serię czterech spotkań zorganizowanych przez portal Wędkarska Brać.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę