Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 14 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Matka i dziecko ranne pod Łomżą

Kobieta i około 10-letnie dziecko zostali ranni w wypadku jaki około godz. 14.45 wydarzył się na drodze Łomża – Mężenin. W okolicach wsi Puchały samochód fiat punto wypadł z drogi i dachował. Jak podają strażacy samochód przekoziołkował i stanął na kołach.

Jadące samochodem dwie osoby z obrażeniami ciała trafiły do łomzyńskiego szpitala. Kobieta miała odnieść raczej niegroźne urazy. Dziecko miało doznać poważniejszych obrażeń. Według nieoficjalnych informacji może mieć m.in.. złamany obojczyk.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę