Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 29 lutego 2024 napisz DONOS@

SLD stawia na czytanie, a nie palenie

Sto tysięcy książek w Polsce, a sto w Łomży rozdał Sojusz Lewicy Demokratycznej w ramach akcji „Książka zamiast marihuany”. W Łomży działacze SLD książki rozdawali wieczorem na Starym Rynku. Przy okazji akcji zaprezentowała się, reaktywowana po kilku latach przerwy, Rada Miejska SLD w Łomży. Jej przewodniczącym jest Adam Dębski. - Lepiej poczytać książkę niż zapalić jointa. Książka coś wnosi i ubogaca ludzi – mówi Dębski.

W akcji z ramienia SLD uczestniczyli: Adam Dębski - Przewodniczący Rady Miejskiej SLD w Łomży, Kamil Ksepka – Skarbnik Rady Miejskiej SLD w Łomży, Magdalena Wdziękońska - Sekretarz Rady Powiatowej SLD oraz inni członkowie organizacji miejskiej SLD m.in. Adam Słabczyński.
W akcji z ramienia SLD uczestniczyli: Adam Dębski - Przewodniczący Rady Miejskiej SLD w Łomży, Kamil Ksepka – Skarbnik Rady Miejskiej SLD w Łomży, Magdalena Wdziękońska - Sekretarz Rady Powiatowej SLD oraz inni członkowie organizacji miejskiej SLD m.in. Adam Słabczyński.

W Łomży działacze Rady Miejskiej i Powiatowej SLD  rozdawali mieszkańcom miasta książki o różnej tematyce zarówno dla dorosłych jak i najmłodszych. I mimo późnej pory – po godzinie 17. - jak podkreśla Dębski akcja cieszyła się sporym zainteresowaniem mieszkańców. W Łomży rozdano około stu książek.
SLD akcję „Książka zamiast marihuany” zorganizowało w związku ze Światowym Dniem Książki. Jak podaję centrala partii akcja ogólnopolska kosztowała ją ok. 30 tys. złotych. 

Miejskie SLD
Przy okazji akcji zaprezentowało się reaktywowane kilka tygodni temu struktury miejskiej SLD. Tworzą ją byli członkowie Rady Powiatowej oraz nowe osoby które przystąpiły do partii. Miejskie SLD zostało podzielone na cztery koła. Przewodniczący RM SLD w Łomży został Adam Dębski, sekretarzem jest Marian Ostrowski, a skarbnikiem Kamil Ksepka.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę