Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Kilo narkotyków

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Ponad kilogram narkotyków - amfetaminy oraz marihuany znaleźli policjanci w mieszkaniu 23-latka w Łomży. Jak się okazuje to diler, który zaopatrywał w towar mieszkańców miasta. Zabezpieczono także elektroniczną wagę oraz kilkadziesiąt pustych foliowych torebek, a ustalili również dane jednego z jego klientów, który zeznał, że wielokrotnie kupował u podejrzanego marihuanę. Wczoraj sąd zastosował wobec 23-letniego dilera środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące.

Jak relacjonują policjanci funkcjonariusze z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Łomży ustalili, że jeden z mieszkańców miasta może posiadać w domu znaczne ilości narkotyków. W piątek około południa funkcjonariusze sprawdzili lokal, w którym mieszkał 23-latek i informacje o tym, że są tam narkotyki potwierdziły się. Podczas przeszukania mieszkania policjanci znaleźli w sumie ponad kilogram środków odurzających – 920 gramów amfetaminy oraz blisko 130 gramów marihuany. Ujawnili także około 650 złotych, elektroniczną wagę oraz kilkadziesiąt pustych foliowych torebek. Narkotyki zostały zabezpieczone, a 23-latek trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące.
Za posiadanie narkotyków, zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii, grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Natomiast w przypadku obrotu znacznymi ilościami takich środków sprawca może spędzić w więzieniu nawet 12 lat.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę