Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 15 czerwca 2021 napisz DONOS@

Z Łomży do Krajowej Rady Przedsiębiorczości

Główne zdjęcie
Dr Krystyna Leszczewska

Dr Krystyna Leszczewska prorektor Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży została powołana przez wicepremiera Ministra Gospodarki Janusza Piechocińskiego do Krajowej Rady Przedsiębiorczości. Krajowa Rada Przedsiębiorczości (KRP) ma być forum wymiany poglądów i wiedzy pomiędzy przedsiębiorcami, administracją a przedstawicielami środowisk naukowych.

Krajowa Rada Przedsiębiorczości ma być inspiracją i wsparciem MG w tworzeniu jak najlepszych warunków rozwoju przedsiębiorczości, innowacyjności i konkurencyjności naszego kraju – zapowiadał wicepremier Janusz Piechociński, podczas pierwszego posiedzenia Rady, które odbyło się w piątek w Ministerstwo Gospodarki.
W skład KRP wchodzą 33 osoby.

Krystyna Leszczewska, doktor nauk ekonomicznych, jest adiunktem w Instytucie Przedsiębiorczości Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży oraz prorektorem ds. Dydaktyki i Spraw Studenckich tejże uczelni. To autorka i współautorka ponad 60 publikacji naukowych, w tym licznych artykułów w czasopismach naukowych z listy MNiSW, kilku publikacji zagranicznych oraz rozdziałów w monografiach. W latach 2009-2012 r. członek zespołu badawczego Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie realizującym badania statutowe z zakresu przedsiębiorczości rodzinnej. Zainteresowania naukowe: przedsiębiorczość rodzinna, regionalne uwarunkowania rozwoju przedsiębiorczości, kapitał ludzki jako czynnik rozwoju przedsiębiorczości.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę