Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 07 maja 2021 napisz DONOS@

Himalajski krzew z Łomży hitem wiosny

Jagoda goji z Gospodarstwa Ogrodniczego „Cztery Pory Roku” w Łomży została uznana hitem targów ogrodniczych w Szepietowie. Odbywając się już od prawie 20 lat impreza tym razem ściągnęła do siedziby Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie ponad 20 tysięcy osób.

W Szepietowie swoje stoiska otworzyło okołu dwustu wystawców z całego kraju. Większość z nich oferowała sadzonki drzew oraz krzewów owocowych i ozdobnych, a także m.in. kwiatów, ziół, cebulek kwiatowych, nasion (w tym nasion warzyw) czy nawozów. Można było zobaczyć także tzw. architekturę ogrodową, narzędzia oraz maszyny ogrodowe i rolnicze. 
Poza tysiącami kupujących i odwiedzających imprezę, stoiska obejrzała także specjalna komisja, która wybierała Hit, Najatrakcyjniejsze Stoisko i Najbogatszą Ofertę.
Hitem targów ogrodniczych została jagoda goji z Gospodarstwa Ogrodniczego „Cztery Pory Roku” w Łomży. Pochodzące z  Himalajów pnącze uznawane jest za roślinę lecznicą i od tysiącleci wykorzystywane w medycynie chińskiej. A że to także roślina mało wymagająca i mrozoodporna więc doskonale radzi sobie także w naszych warunkach klimatycznych. 
Najatrakcyjniejsze stoisko zaprezentowała firma „Drewnopol”, a najbogatszą ofertę przygotowali właściciele „Krainy Zieleni” z nieodległych od Szepietowa Osip Lepertowizny.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę