Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Wody w Narwi coraz więcej

Główne zdjęcie
Rozlewiska Narwi

O kolejne blisko 20 cm podniosła się Narew pod Łomżą. Dziś rano poziom rzeki wynosił 434cm, i było 18 cm wyższy niż wczoraj rano. To już 24 cm powyżej stanu ostrzegawczego i 26 cm poniżej alarmowego. Narew urosła także w Wiźnie, gdzie stan alarmowy przekroczony jest już o 10cm.

Niemnie jak informują strażacy na razie nie musieli interweniować w związku z wysokimi stanami rzek w regionie, a i hydrolodzy nie spodziewają się aby wystąpiło zagrożenie powodziowe.
Minionej doby poniżej stanu ostrzegawczego spadła natomiast Pisa w Dobrymlesie.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę