Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Jazdę na podwójnym gazie zakończył dachowaniem w rowie

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

26-letni mężczyzna jadąc pijany samochodem prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do rowu gdzie uderzył w betonowy przepust i dachował. Mężczyzna sam wyszedł ze z niszczonego samochodu i uciekł. Okazało się, że kierujący jechał na dwóch gazach, ale i z sądowym zakazem prowadzenia pojazdów.

fot. KWP Białystok
fot. KWP Białystok
fot. KWP Białystok
fot. KWP Białystok

Do wypadku doszło wczoraj około godziny 21:00 w miejscowości Tybory Olszewo w powiecie wysokomazowieckim. Gdy policjanci dojechali na miejsce wypadku zastali jedynie leżący w rowie do góry kołami samochód. Wewnątrz auta nikogo nie było. Ustalenie do kogo należy samochód i kto siedział za kierownicą w chwili wypadku zajęło im raptem kilkadziesiąt minut. Pechowym kierowcą okazał się 26-letni mieszkaniec pobliskiej wsi. Po zatrzymaniu mężczyzna przyznał się do kierowania samochodem. Wyjaśnił jak doszło do wypadku i tłumaczył, że uciekł z miejsca zdarzenia ponieważ był pod wpływem alkoholu. Badania potwierdziło, że w tym zakresie mówi prawdę – alkomat wskazał blisko promil alkoholu w organizmie. Dodatkowo po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych okazało się, że mężczyzna posiada aktualny sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę