Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Potrącił pieszego i uciekł, trafił do aresztu

Kolneńscy policjanci zatrzymali mężczyznę który w sobotę w nocy potrącił pieszego 58-latka powodując niego bardzo ciężkie obrażenia, i uciekł z miejsca wypadku nie udzielając mu pomocy. 55-letniego kierowca skody ukrywał się przed policjantami, jak również ukrył samochód, który uczestniczył w wypadku. Wczoraj Sąd Rejonowy w Kolnie, zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

Jak podaje policja do wypadku doszło w sobotę około północy w Turośli. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 58-letni mężczyzna szedł drogą, gdy nagle potrącił go samochód. Sprawca odjechał z miejsca zdarzenia nie udzielając pomocy pokrzywdzonemu, który ze złamaniem nogi oraz rozległymi obrażeniami ciała w stanie ciężkim, został przewieziony do szpitala w Łomży. Policjanci już po kilku godzinach ustalili i zatrzymali 55 -letniego kierowcę skody. Mężczyzna ukrywał się przed policjantami. Ukrył również samochód, który uczestniczył w wypadku.  Kierującemu pobrano krew w celu stwierdzenia czy był trzeźwy. Mężczyzna przyznał się do spowodowania wypadku.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę