Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Takko w Venedzie

Salon należący do sieci odzieżowej Takko Fashion, otwarty zostanie w Galerii Veneda w Łomży. Otwarcie planowane jest pod koniec maja – zapowiedział Wojciech Gepner z Echo Investment. Nowy sklep ma zająć blisko pół tysiąca metrów kwadratowych powierzchni.

Galeria Veneda to największy obiekt handlowy w Łomży i regionie. Dysponuje niemal 16 tys. mkw. pod wynajem. I choć od otwarcia minął już niemal miesiąc w dalszym ciągu kilka boksów jest niedostępnych dla klientów. Teraz właściciel galerii poinformował, że niebawem otworzy się tu kolejny duży sklep - sieci odzieżowej Takko Fashion. To jeden z największych sprzedawców detalicznych modnej odzieży w Europie. Obecnie posiada ponad 1 700 lokali handlowych. Punkt w Łomży będzie jej 69 sklepem w Polsce. W naszym kraju marka Takko jest obecna od 2008 roku.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę