Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Znowu śnieg

Główne zdjęcie
Fot. archiwum

Synoptycy z białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych ostrzegają przed intensywnymi opadami śniegu, które ponownie już od dzisiejszego południa mają nadciągnąć nad region. Dyżurny synoptyk Tomasz Siemieniuk prognozuje, że może spaść od 3 do nawet 8 cm świeżego śniegu. Do tego mogą dołączyć jeszcze zawieje i zamiecie śnieżne.

Ostrzeżenie dla województwa podlaskiego ważne jest  od godz. 12:00 dziś do godz. 06:00 jutro (sobota 30.03.2013). W tym czasie synoptyk przewiduje wystąpienie opadów śniegu, przemieszczających się z południowego-zachodu na północny-wschód województwa, powodujących przyrost pokrywy śnieżnej od 3 cm do 8 cm.
Prognozuje się także wystąpienie wiatru umiarkowanego i dość silnego, w porywach osiągającego do 60 km/h, powodującego miejscami zawieje i zamiecie śnieżne.
Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska  Tomasz Siemieniuk określił na 80%.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę