Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Złodzieje w lesie

Najpierw ścieli sosny, a później wywieźli drewno. Dwaj złodzieje zorganizowali skok na las w okolicach Nowogrodu. Do zdarzenia doszło na początku marca, a teraz złodzieje wpadli w ręce policji.

Jak podaje policja złodzieje skradli w sumie około 6m3 drzewna. Jego wartość właściciel lasu oszacowała 1400 zł. Policjanci z posterunku w Nowogrodzie, którzy sprawę wyjaśniali zatrzymali wczoraj dwóch mężczyzn podejrzewanych o ten czyn i odzyskali łup. Złodziejami okazali się 50-letni mieszkaniec gminy Łomża, i 35-latek z gminy Nowogród. Obaj przyznali się do popełnienia zarzucanego im czynu.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę