Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

Przemycane papierosy i pędzony alkohol

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Blisko tysiąc paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy oraz 10 litrów nielegalnego alkoholu i urządzenia do produkcji znaleźli policjanci i celnicy u dwojga mieszkańców Zambrowa. 55-letnia kobieta i 69-letni mężczyzna mają odpowiadać przed sądem.

Do domu i mieszkania w Zambrowie funkcjonariusze zapukali po wcześniejszych ustaleniach z których wynikało, że mieszkający tam domownicy mogą posiadać nielegalne papierosy i alkohol. Przypuszczenia funkcjonariuszy okazały się trafne. Po sprawdzeniu mieszkania 55-letniej kobiety ujawnili blisko 1000 paczek papierosów różnych marek bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Wprowadzenie ich na rynek naraziłoby Skarb Państwa na straty w wysokości ponad 15 tysięcy złotych z tytułu niezapłaconych podatków. 
Natomiast w wyniku sprawdzeń pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych należących do 69-letniego mieszkańca miasta mundurowi ujawnili i zabezpieczyli 10 litrów cieczy o zapachu alkoholu oraz aparaturę służącą do wyrobu nielegalnego alkoholu.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę