Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 25 lutego 2024 napisz DONOS@

Śmiertelny wypadek na krajowej 61

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

W wyniku zderzenie busa z ciężarową scanią zginął 23-letni mężczyzna podróżujący mercedesem. Do wypadku doszło wczoraj około godziny 20:50 na drodze krajowej nr 61 na odcinku drogi Bełda - Tama pod Grajewem.

Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 31 – letni obywatel Łotwy jadący busem z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu. Tam zderzył się z jadącą z naprzeciwka ciężarową Scanią wraz z naczepą, którą kierował 39-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego. W wyniku zdarzenia 23-letni pasażer mercedesa zginał  na miejscu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę